אודות +Be

+Be מציעה ליווי מקצועי למנהלי משק בית אשר רוצים ליצור את העתיד הכלכלי של משק ביתם. בעזרת המומחיות של +Be, הבנה של האתגרים הכלכליים המודרניים שהולכים ומתעצמים מיום ליום ומגוון מסלולים מותאמים, נוכל למצוא יחד את הנתיב הנכון להגשמת השאיפות והשגת המטרות הכלכליות שלכם.

 

התנהלות כלכלית נכונה

מעבר להגדלת החסכונות ולעתים הקטנת החובות של לקוחותינו אל מול הגופים הפיננסיים / משפחה / חברים, אנו מעוניינים לספק לכם כלים שיישמרו על מגמת הצמיחה ולכן, במרכז העשייה של +Be ניצבת המטרה להוביל אתכם להכרת ההוצאות וההכנסות שלכם באופן שיאפשר התנהלות כלכלית חכמה בתוך משק הבית.

 

ליאת פריזאט  

מהנדסת תעשייה וניהול בעלת ניסיון רב בניהול בכיר וניהול פרוייקטים.

יועצת בכירה לכלכלת המשפחה ויועצת משכנתאות,מלווה משפחות להשגת מטרותיהם הכלכליות ומעבירה סדנאות להתנהלות כלכלית מאוזנת.

 

למקצוע ייעוץ לכלכלת המשפחה, הגעתי מתוך מטרה ללמוד באופן מקצועי על ניהול נכון של כלכלת המשפחה והכסף, לשלבו עם ניסיוני הרב במתן פתרונות מעשיים ולעזור לאנשים לממש את המטרות הכלכליות שלהם.

מתוקף תפקידי, אני מנהלת תהליכים צוותים חוצי ארגון במהלכם מאתרים בעיות תהליכיות שיעילותם נמוכה, מנתחים אותן ולבסוף מציגים ומטמיעים פתרונות מעשיים עד לקבלת התוצאה הנדרשת. המשותף לכל התהליכים הוא ביצוע של מספר שינויים קטנים שיחד יוצרים שינוי גדול.

נתי שיינר 

מהנדס תעשייה וניהול בעל ניסיון רב בניהול פרויקטים מורכבים בארץ ובחו"ל.

 

מאמן בכיר (קאוצ'ינג), יזם נדל"ן ומלווה אנשים להגשמת יעדיהם במגוון תחומים כגון: ניהול זמן, התפתחות אישית, זוגיות, יזמות ועוד.

מעביר סדנאות בתחום האימון האישי.

 

למקצוע האימון האישי (קאוצ'ינג) נחשפתי באופן רישמי לאחר שבמשך כמה שנים הסביבה הקרובה והרחוקה הדגישה בפני עד כמה הסיוע והליווי שלי הניעו אותם לממש את חלומותיהם שהיו "מונחים במגרה" תקופה ארוכה.

 

כמאמן אישי, חשוב לי לזהות את המצה העכשווי, אותו מצב מצוי בו נמצא היחיד/המשפחה,

להבין מהו המצב הרצוי ולאחר מכן לבחור כיצד מדביקים את הפער בניהם בצורה האפקטיבית ביותר.