52%

12,323

ש"ח

הוצאה כספית

ממוצעת לחודש

למשק בית

מהישראלים נמצאים במצב של אוברדרפט

  • קצת עלינו

חברת +Be מציעה ליווי מקצועי למנהלי משק בית אשר רוצים לקחת אחריות על העתיד הכלכלי שלהם ושל משפחתם. בעזרת המומחיות שלנו, הבנה של האתגרים הכלכליים המודרניים שהולכים ומתעצמים מיום ליום ומגוון מסלולים מותאמים, נמצא יחד את הנתיב הנכון להשגת תוצאות הלכה למעשה, על בסיס המטרות הכלכליות שלכם.

  • היתרונות שלנו

היתרונות שלנו
שנים רבות של ניסיון בניהול בכיר ובניהול פרויקטים חוצי ארגון בהייטק כולל אימון אישי, ייעוץ משכנתא וייעוץ לכלכלת המשפחה הפכו אותנו למומחים בהבנת האתגרים הכלכליים והאישיים ויכולת ללוות ולייעץ במציאת פתרונות להשגת התוצאות בטווח הקצר והארוך.
ההצלחה שלכם
במהלך הפגישה הראשונה תקבלו כלים ישימים שיאפשרו התנהלות כלכלית מאוזנת תוך התחשבות בצרכים האישיים להשגת האושר בחייכם.
תהליך לקיחת / מחזור משכנתא יהיה ישים בטווח הארוך כאשר הוא משוכלל בצרכים האישיים של התא המשפחתי, כאשר חיסכון המשכנתא בממוצע ללקוח הוא כ - 100,000 ש"ח.
מעטפת פיננסית נכונה

חברת +Be מאמינה שכל אדם נועד להצליח בדרכו שלו ואף פעם לא מאוחר להתחיל זאת.

בעזרת שיטה ייחודית של אימון אישי משולב ייעוץ פיננסי החזון שלכם יהפוך למציאות.

 

  • לקוחות ממליצים

משפחת ב, אור עקיבא

שנים שהתנהלתי בצורה לקויה בכל הקשור לניהול כלכלת הבית, למרות שהייתי בטוח שזו הדרך היחידה , שרק אם אגדיל את ההכנסות המינוס בבנק ירד.

הכרתי את ליאת דרך מכרים, החלטתי שאני לוקח את המפגשים האלה במטרה לתת סיכוי להתנהלות כלכלית שלא דרך הקו מחשבה שלי.

ליאת הצליחה לגרום לי להבין שכל מה שחשבתי כהתנהלות כלכלית נכונה ,שגויה בתכלית.

הבנתי בעזרתה מהו שורש הבעיה, איך אני מצליח להפוך את הקערה של המינוס לפלוס.

למה כן שווה לא להתעצל, לנהל רישומים, להיות ער להוצאות ולתת לבעל מקצוע להראות לך שניתן לשנות.

תודה ליאת על העזרה ועל העובדה שבזכותך יצאתי לדרך כלכלית חדשה.

משפחת ל, חדרה

פניתי לליאת כי הרגשתי שאני צריכה עזרה של בעל מקצוע  בניהול חשבון וחישוב הוצאות והכנסות של  המשפחה שלי. לפני שפניתי לליאת הרגשתי שאין לי מספיק כסף כדי לתחזק את ההוצאות של המשפחה ואין לי ממש הבנה האם אני ובעלי מרווחים הרבה או מעט  או שיש הוצאות מיותרות שעלינו לצמצם.

בפגישה עם ליאת סיכמנו את כל ההוצאות . ליאת הראתה את התמונה האמיתי . התמונה לא הייתה כל כך רעה כפי שדיינתי לעצמי. עם ההמלצות של ליאת המצב היה נראה הרבה יותר טוב ממה שחשבתי.

ליאת הכינה לי רשימה של דברים שעלי לעשות, סעיפים שהיא המליצה לצמצם בהם הוצאות שהם מיותרות. לאחר שביצעתי את השינויים , וצמצומים לפי המלצתה המצב של החשבון נהיה מסודר.

אני מרגישה פחות חנוקה בסוף כל חודש.

באמת הבנתי שיש שרותים שאין בהם צורך ואפשר לוותר אליכם או לצמצם את עלותם.

היום אני מתנהלת  לפי המלצות של ליאת ומרגישה נפלא.

משפחת ש, קרית מוצקין

בדומה למרבית האנשים, חששנו שהחשיפה הכלכלית וירידה לפרטים לא תהייה נעימה, אך להפתעתנו זה היה שונה לחלוטין ויאמר שזה קשור בעיקר לדרך ולצורה שבה הובלת אותנו לאורך כל הפגישה, החל משיחת הפתיחה, תיאום ציפיות ועד להצגת תמונת מצב.

קיימנו פגישות נוספות במהלכן בנינו תוכנית עבודה שכללה מצד אחד נקודות בהם ניתן לחסוך כסך ומנגד חלופות להשקעה בטווח הקצר עד הגיעו של בננו הבכור לגיל מצוות ולטווח הארוך שבו אנחנו נגיע לגיל הפנסיה.

לאורך כל התקופה הקפדת להבהיר שחשוב לחיות גם את ההווה ולא רק להתמקד עד העתיד, חשוב לצמצם בהוצאות מיותרות ולדאוג להשקיע כדי שהכסף יעבוד עבורינו.

ליאת, אנחנו מודים לך על תקופה וחוויה כל כך נעימה, חשפת אותנו לדברים שלא הכרנו, החזר ההשקעה הכספי כבר מאחורינו ובזכותך פועלינו מתמקדת להווה ולעתיד.

תודה רבה על הכל !!

  • לקוחות ושותפים

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.