המומחיות של +Be תעמיד לרשותכם את הכלים הנכונים

שיטות מגוונות המותאמות באופן אישי לכל משפחה באמצעותן קל ונוח לנהל את כלכלת הבית מתוך שאיפה להגיע בסופו של דבר לעצמאות כלכלית כיחידה משפחתית?

  • ייעוץ פיננסי נקודתי.

  • ייעוץ וליווי פיננסי 3 פגישות.

  • ייעוץ וליווי פיננסי במסלול שנתי.

  • ליווי ותמיכה מול גורמים מקצועיים במידה והללו ידרשו.

 

כיצד מתבצע התהליך?

בשיחת הטלפון הראשונה, נברר פרטים לגבי משפחתכם: סטטוס משפחתי, סיבת הפנייה ומה המטרה שלשמה התקשרתם. אנו נשאל עוד מספר שאלות לקבל כיוון כללי ונשלח לכם טפסים להשלמת מידע.

בפגישה הראשונה, אשר אורכת כ – 3 שעות, אנו מבצעים שיקוף של כל ההוצאות וההכנסות של המשפחה, כל המידע שנאסף במהלך הפגישה מועבר לאבחון ולאחר מספר ימים נעביר אליכם דו"ח מפורט הכולל את מצבכם בהשוואה לסטטיסטיקה במדינת ישראל, המלצות ופתרונות לנושאים שיאפשרו לנו ביחד להגיע למטרה אותה הצבתם.

ההמלצות והפתרונות ביחד איתכם נהפכים לתכנית עבודה הכוללת בין היתר שיטות להשגת המטרה, נקודות בקרה ואבני דרך לביצוע עד למימוש הסופי אותו הגדרנו יחד.

בפגישות הבאות, אנו בוחנים שוב את התכנית ובודקים מה מתוך ההמלצות מה בוצע, אנו קובעים יעדים חדשים, בודקים מה היעדים והמטרות שלכם לשנים הקרובות ואיך להגיע אליהם.

חשוב לציין שחברתינו אינה מסתפקת רק ב"איך לחסוך" אלא בוחנת עבורכם הזדמנויות פיננסיות בכדי להביא אתכם לעצמאות כלכלית, לחברתינו ידע נרחב באיתור זכויות שברוב המקרים אינו מובא לידיעתך הציבור.

כמובן שבין המפגשים אם יש שאלות אנו זמינים לתת מענה.

בתום הייעוץ בין אם מדובר בפגישה אחת או בסדרת מפגשים המשפחה יוצאת לדרך חדשה ומאוזנת עם כלים לחיים שיעזרו לכם לממש את כל המטרות המשפחתיות והאישיות שלכם.

 

ההשקעה בייעוץ פיננסי תמיד חוסכת כסף, החיסכון יכול להגיע לעשרות ומאות אלפי שקלים, מעצם השיחה ובחינת ההוצאות והחסכונות, ההסתכלות בדוחות הכלכליים ואיתור תשלומים מיותרים גורמת לחיסכון זה.

 

צרו קשר כעת ותכננו את העתיד טוב יותר