אודות +Be

+Be מציעה ליווי מקצועי למנהלי משק בית אשר רוצים לקחת אחריות על העתיד הכלכלי שלהם ושל משפחתם. בעזרת המומחיות שלנו, הבנה של האתגרים הכלכליים המודרניים שהולכים ומתעצמים מיום ליום ומגוון מסלולים מותאמים, נוכל למצוא יחד את הנתיב הנכון להשגת השאיפות הכלכליות שלכם.

 

התנהלות כלכלית נכונה

מעבר להגדלת החסכונות ולעיתים הקטנת החובות של לקוחותינו אל מול הגופים הפיננסיים / משפחה / חברים, אנו מעוניינים לספק לכם כלים שיישמרו על מגמת הצמיחה ולכן, במרכז העשייה של +Be ניצבת המטרה להוביל אתכם להבנת ההוצאות וההכנסות שלכם באופן שיאפשר התנהלות כלכלית חכמה בתוך משק הבית.

 

ליאת פריזאט – מייסדת +Be

שנים רבות של ניסיון בניהול בכיר ובניהול פרויקטים הפכו אותי למומחית בביצוע תמונת מצב עכשווית, באיתור ופתרון בעיות נקודתיות בשנים אלו למדתי כיצד לפתח כלים ואסטרטגיות לפתרון בעיות מסובכות. השירות שאני מציעה מלווה אתכם מנקודת הפתיחה הנוכחית שלכם ובעזרת כלים מעשיים מנווט אתכם להגשמת השאיפות שלכם.

בשנים האחרונות אני מנהלת תהליכים צוותיים חוצי ארגון, מאתרת את הבעיות התהליכיות שמבוצעות בצורה לא מיטבית, מנתחת אותם, נותנת פתרונות מעשיים ומלווה את התהליך עד יישום מלא כולל מתן כלים מעשיים.

המשותף לכל התהליכים הוא ביצוע של מספר שינויים קטנים שיחד יוצרים שינוי גדול.

למקצוע ייעוץ לכלכלת המשפחה הגעתי מתוך מטרה ללמוד באופן מקצועי על ניהול נכון של כלכלת המשפחה והכסף, לשלבו עם ניסיוני הרב במתן פתרונות מעשיים  ולעזור לאנשים לממש את המטרות הכלכליות שלהם.